valorant hile satın al

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar ortada önem almasının en önemli nedenlerinden biri finans ile (UC yöntemiyle) kumar süresince aldatmaışveriş dokumalabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle kumar içersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle aldatmaışveriş yapabilmek için oyuna online yöntemlerle finans yatırmanız gerekmektedir.

Günümüz Uc yöntemi ile aldatmaışveriş yapabilmek o denli basit bileğildir. Çünkü bu işlemlemler dolar kuru üzerinden muamelat dokumaldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok etkili oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek için ya da oyunda henüz bir küme silah gücü kabilinden hilelere temelvurmaktadırlar. Ancak bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü zevat aracılığıyla hazırlandığının ve bu hilelerin içine zararlı yazılımlar yükleye bileceklerini göz ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu makaslamakmızda Pubg Mobil oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri için sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler için oyunu henüz yararlı oynamanızı esenlayacak fakat haram olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov kabilinden hilelere önem verilmiştir. üste bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi kabilinden hilelere bile önem verilmiştir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri ortada en ağır olan ve hesabınızın banlanmasına niçin olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi içerindeki farazi paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu farazi paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular kumar içinde önem vadi kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine temelvurmaktadırlar. Ancak bu hileyi kullandıktan sonra oyunu oynayıp kazanılmış olduğunızda aldığınız armağanları dahi kullanamazsınız.

Külah süresince satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı ya da özge oyunculardan üstün bir hale gelmenizi esenlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar sadece oyundaki karakterinizin görünümünü bileğişlemtirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri ortada önem vadi UC hilesini kullanmamanızı salık ederiz. Bu hileler üçüncü zevat aracılığıyla oluşturulduğu için içine zararlı yazılımlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve içsel hüsran verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri ortada en çok rağbet gören ve özge oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, gerçekte kumar dokumamcıları aracılığıyla turnuvalar esnasında eksiksiz oyuncuların nerede olduklarını izleyicilere temsil etmek için kurdukları bir sistemdir. Ancak üçüncü zevat aracılığıyla bu düzen hacklenerek kötü lakinçlı olarak oyunlarda kullanılmaya temellamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları cezalandırmak için sabah akşam yeni sitemler vüruttiriyor ve hilelerin çaldatmaışmasını engellemeye çaldatmaışıyor. Ancak ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi için her gün bir defa bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında önem vadi duvarların arkasını rüyet özelliğine sahip olurlar. şayet rakip bir duvarın arkasında veya oyunda önem vadi dağ ve tepelerin arkasındaysa bu dubara sayesinde rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz içinsında sizi meşakkatlilü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine için kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri ortada en yaygın olan hilelerden biridir. Aimbot bir sözcük kabilinden görünse bile gerçekte Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, amaç başlamak veya bir nesneyi nişan başlamak mealına gelirken Bot kelimesi, bir işlemin otomatik olarak dokumalması mealına hasılat. Bu dü kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise otomatik olarak nişan alma mealına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir