ucbasaktarim.com: Ot Toplama Tırmığı

Üçmebdeak Ekincilik, ekincilik makineleri kolünün önde mevrut üreticilerinden biridir ve
Gübre Serpme Makineleri, Ot Toplama Tırmıkları, Traktör üst Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Olta Muhtelit Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Bant makineleri sinein ürettiği üstün kaliteli çözümleriyle teşhisnır.

Tarım Makinaları

Ekincilik makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve gereksinimlerine normal olarak üretim yapmalarına yardımcı olur. Normal maşa ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan yeterli besin üretimi, giyecek ve tahaffuz vasatını sağlamlayamaz. Yüzlerce sene önce bütün insanlar ilkel ekincilik yapmaya mebdeladı ancak günümüzde toplumun sadece çok bayağı bir kısmı(gelişmiş ülkelerde) toplumun bütününün ihtiyacını içinlayacak zirai üretimle cenkmaktadır. Makine ve ekipmanlar buna olanak teşhismaktadır. Türkiye, ekincilik ve ekincilik makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Artan dileme ve ekincilik kolünün gittikçe çeşitlenmesi, ekincilik makinelerine olan ihtiyacın da artmasına niçin olmuşdolaşma. Teknoloji ile yan yana gelişen ekincilik makineleri, ekincilik aletleri, otomatik ve yardımcı ekincilik makineleri kabilinden ekipmanlar ekincilik sanayisini canlandırarak sabah akşamlığını sürdürmesinde önemli avantajlar sağlamıştır. Ekincilik makineleri, kullanılan amaca ve alana gereğince değişiklıklar göstermektedir. Ekincilikı kolaylaştıranbu makineler yardımıyla üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi de önemli ölçüde rahatlamaktadır. Hassaten sadece ekincilik kolü değil, ülkenin dış satım hacmi de gittikçe artmaktadır.

Üçmebdeak Ekincilik , 2016 yılında kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik çağcıl üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, kalifiye iş gücü ve mualla üretim kapasitesi eşliğinde domestik üretim gücüyle müşterilerine en elleme hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çhileışanı ile etkin ve sarplü anatomi deposuna mevla olan Üçmebdeak Ekincilik, tasarımdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere derece bütün çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi güzeşte araba üretimi ile 15 ’i fazla ülkeye dış satım gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine katma ölçü sağlayıcı Üçmebdeak Ekincilik; dolu Ar-Ge çhileışmalarının ışığında, gelecek teknolojiyle standartlarını daimî yükseltmektedir. Sakır sakır tekâmül ve sıfır teltik üretim sistemi, Üçmebdeak Ekincilik ürünlerinin hem memleket içinde hem de memleket haricinde güvenilerek kullanılmasının mebdelıca nedenidir. Üçmebdeak Ekincilik, kaliteli ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunmuş olduğu bütün sektörlerde hunıtlamıştır.

Üçmebdeak Ekincilik olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi de “Gübre Serpme Makinalarıdır”. Gübre serpme makinası gübrelerin normal ve muvazeneli bir şekilde tevziını sağlamlar.
Gübreyi yeterli ve sadık bir şekilde toprağa serpebilen Gübre Serpme Makinası ile lüzumsuz kemre tasarrufı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve mümbit bir şekilde dağıtabilirsiniz. Gübre Serpme Makinaları yardımıyla toprak üzerinde elan az efor tüketme ederek çok elan sağlamlıklı muamele yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın lüzumsuz olarak sışitamasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Gübre Serpme Makinası yardımıyla çok elan sağlamlıklı kalır ve toprağınızdan elan fazla yemiş ve zerzevat elde etmenize yardımcı olur.
Gübre serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması sinein kullanılan miktarların sağlamlıklı bir şekilde ayarlanması sağlamlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden elan mümbit bir şekilde yetişmesini sağlamlamaktadır.
Özellikle de toprağın ve bitkilerin en koskocaman ihtiyaçları olan besin maddelerini sağlamlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapkaloriın iyileştirilmesine katkı sağlamlarken hem de bitkilerde gelişimin hızlandırılmasını sağlamlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu derece katkı sağlayıcı gübrelerin tasarrufı dair çok önemli ve nazarıitibar edilmesi müstelzim bir unsur bulunmaktadır.
Bu unsur gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Gübre Serpme Makinası yardımıyla gübreyi toprağa elan homojen dağıtarak elan mümbit akıbetlar elde edebilirsiniz.

Üçmebdeak Ekincilik olarak bir başka ürünümüz olan Traktör üst Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine duymak mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi yeryüzü seviyesinden duymak ve bekleyen bir damperli kamyona evet da bariz bir trap haksına dökmek sinein münteşir olarak kullanılır. üst yükleyici ile yan yana bir malzemeyi yere itmeden duymak mümkündür. üst yükleyiciler umumiyetle istiflenmiş olan bir malzemeyi yeryüzü seviyesinden duymak sinein kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona veya trap haksı kabilinden alanlara dökmek sinein tercih edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere uygulanan art yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı kabilinden sebeplerden ötürü tercih edilebilir. Traktöre çıbayanlabilir bir sargılantı parçbirliı üzerinden monte edilmekle beraber yükleyici kovası değhizmettirilebilir ve birmebzul ağababaşmanla da rahatletilebilir. Ana daşenler umumiyetle hidrolik daşenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem de şanzımanı çhileıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da devinme ettirilir. Teleskopik taşıyıcılara gereğince oldukça düşük maliyetleri ve çok yönlülükleri de art yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör art yükleyiciler sinein tercih edilebilecek birmebzul üretici ve satıcı firma bulunmaktadır.
Satın hava gerçekleştirirken üretici firmaların tercih edilmesi hem eder hem de kalite olarak kazanım sağlamlayabilir.
Üreticilerden satın kâh üründe özelleştirme olanakı da sunmaktadır.
Ekincilik makineleri kolünün önde mevrut üreticilerinden Üçmebdeak Ekincilik’ın art yükleyici modellerini internet sitemizden inceleyerek fen sahibi olabilirsiniz.

Ot Toplama Tırmığı biçbilimselş sap, yonca, ot, çkocaoğlanr ve benzeri yeygi bitkilerinin toplama ve balyalama hizmetlemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu konstrüksiyonlması hizmetlemlerini sağlayıcı bir makinedir. Üçmebdeak Ekincilik olarak Ot Toplama Tırmıkları da ekincilik makinalarımız ortada bulunmaktadır. Ot Toplama Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Toplama Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Toplama Tırmığı , 8’li Askılı Ot Toplama Tırmığı , 10’lu Askılı Ot Toplama Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Toplama Tırmığı , 10’lu Tekerlekli Çekilir Ot Toplama Tırmığı olarak 6 asıl gruba ayrılır.

Olta kompozit makinası, besi hayvancılığı veya benzin hayvancılığı yapan çiftçiler ve üreticilerin hayvanları besleme kız esnasında iş sıkletünü azaltacak bir makinadır.
Hayvan beslenmesi esnasında nazarıitibar etmesi müstelzim noktalar bulunmaktadır. İlk olarak hayvan beslemesine nazarıitibar edilmediği gün hayvanın benzinü ve etinden semere hileınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı hayvan besiciliği yapan çiftçiler ve üreticiler ilk aşama olarak besleme kız esnasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mıgizem vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını sağlamlamalıdır.
Bu şekilde hayvan alması müstelzim bütün gıdaları sessiz seferde alabilir ve elan elleme beslenebilir. Olta karmanın konstrüksiyonlması hayvanın tüketmesi müstelzim bütün gıdaları bir araya getirerek elan elleme beslenmesine böylelikle elan fazla semere almanızı sağlamlar. Askılı Tip ve Çekilir Tip ile yan yana Olta Muhtelit Makinaları da Üçmebdeak Ekincilik olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçmebdeak Ekincilik olarak emlama makinalarımızdaki kalitemiz de her ürünümüz de evetğu kabilinden en üst düzey kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asılır Tip (ölçünlü) , Asılır Tip (Hidrolik) , Asılır Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi konstrüksiyonsı paralıca ve mümbit bir zirai üretim sinein koskocaman avantajlar sunarken jeopolitik konumu da cihan ekincilikı sinein önemli bir köprü hizmetlevi görmektedir.
Zirai üretim değeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin elan elleme durumlara gelmesi sinein zirai dış satım noktasında Üçmebdeak Ekincilik olarak bütün çhileışanlamış olurımızın ulamasıyla yan yana
Üçmebdeak Ekincilik kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Ot Toplama Tırmıkları ve daha fazlası için: https://ucbasaktarim.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir