Takipcisatinalz.com: İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Fakat hesabınıza mütemadi giriş fail ve takip fail biriyseniz, örneğin 2 gün önce bakmış olduğunuzda hernesne normalse, bu durumda hesabınızın Instagram tarafından silinme ihtimali bile ortadan kalkıyor. Bu durumda hesabınızın vasıtasız çdüzenındığını belirleme etmiş olursunuz. şayet hesabınız Instagram tarafından silinmiş olsaydı farklı bir uyarı almış olurdunuz.
Instagram hesabım çdüzenındı demeden önce son bir arama bile arkadaş, kardeş ya da hesabı takip fail yakınlarımızdan arama sağlamlamaktır. Samimi olduğunuz kişilere takip ettiği kişileri gözden geçirmesini, anormal bir kullanıcı adı olup olmadığı sorulabilir. Hesabı hackleyen zevat çoğu kez kullanıcı adınızı bileğemektirmektedir, saldırganların sizin hesabınız sinein belirlediği yeni kullanıcı adını bulmaya çdüzenışın.
Instagram Hesabı Kesinlikle Hacklenir? Önemli Ikazlar
Instagram hesabınız çdüzenındı ise bunun sarrafiyelıca sebepleri şunlardır:

E-eğilimli adresinize gelen ve Instagram tarafından geldiğini düşündüğünüz sahte e-postalar. Bu e-postalar enformatik dilinde “pishing” olarak adlandırılan ve sanki Instagram’dan gelmiş izlenimi uyandıran sahte maillerdir. Dikkatli bakılmış olduğunda web bulunak kısmının instagram.com ya da feysbuk.com olmadığı anlaşılabilir. şayet bu e-postalardan birinde alan yer linklere tıklarsanız, saldırganların istediği bilgileri verirseniz şifreniz çdüzenınabilir.
Izlemeçi arttırmak sinein kullanılan web siteleri ya da taşınabilir icraat. Bu web siteleri ve icraat çoğu kez Instagram bağlantısı istediği sinein şifrenizi düzenırlar. Hesabınızda çift faktörlü doğrulama yoksa kullanıcı adı ve şifrenizi girerek hesabınızı ele geçirirler.
Toplumsal mühendislik. Bu yöntemde bir nüfus şifrenizi çörtmek sinein size çeşitli oyunlar kurabilir. Örneğin; hesabı çdüzenınan bir müşterimize saldırıcı “DM” ile ulaşıp, takipçi sayısını arttıracağını söylemişti. Bunun sinein bile şifresini almıştı. Toplumsal mühendislik, bir kişâlâ farklı metotlarla inandırma ika yöntemidir. Saldırganlar kişileri “hesabın tehlikede” “takipçini arttıralım” gibi sözlerle kandırarak hesaplarını çalabilir.
Çdüzenınan Instagram Hesabı Kesinlikle Anlayışsız Karşıır?
Instagram hesabı çdüzenınan ya da hacklenen zevat sinein ne yazık ki çok şu denli muamele bulunmuyor. Instagram tarafından bu konuda çok şu denli dayanak sunulmama nedenlerinden bir tanesi, “hesabım çdüzenındı” diye esasen farklı kişilerin hesabını çalmaya çdüzenışan kişilerin olması.

1.Yol: Instagram giriş penceresinde “şifreni mi unuttun” seçeneğine tıkladıktan sonra “elektronik posta” “telefon numarası” seçenekleriyle şifre sıfırlama bağlantısı almaya çdüzenışın. şayet şifre sıfırlama bağlantısı gelirse derhal şifreyi bileğemektirin ve elden ardından “kayıtlı elektronik posta” “kayıtlı çökertme telefonu” kontrollerini sağlamlayıp hesabı güvene cebin.

Bu yöntemlerle hesabı kurtaranlar sınama ve teşekkürlerini lütfen yorumlara yazsın.

2.Yol: Instagram hesabınız çdüzenındığında elektronik posta adresiniz çok önemli gösteriş oynar. Instagram anlayış şifreniz bileğemektiğinde yahut kullanıcı adınız bileğemektiğinde elektronik posta hesabınıza değişiklik bildirimi düzenırsınız. Instagram hesabını çyer saldırganlar çoğunlukla kullanıcı adı ve e-postayı zaten bileğemektirirler. Instagram tarafından geldiğine sakıncasız olduğunuz maillerde “kullanıcı adı bileğemektirildi” mailine girerek “Kullanıcı adını bileğemektiren sen bileğilsen, hesabını güvene düzen” ya da bazen “bileğemekikliği geri düzen” yazan linke tıklayın. Tıkladıktan sonra karşınıza şöyle bir görüntülük çıkarsa şanslısınız amma çoğu kez saldırganlar elektronik posta adresini bileğemektirdiği sinein sizde bu görüntülük çıkmaz ve düver olarak “asayiş kodu düzen” seçeneği çıkar:

instagram takipçi satın al

İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir