Kerem Hasanoğlu Babası

Kerem Hasanoğlu genç evetşta gerçekleştirdiği yatırımlar, ulusal ve uluslararası çtuzakışmalarla tanılamanmaktadır. Kendisi ilk, midi ve ortaöğretim öğretimini TED Ankara Koleji’nde tamamlamıştır. Önce Bilkent Üniversitesi Tutum kısmınde öğrenim görmüş, arkası sıra Bilkent İşletme Bilgelik Yönetimi kısmınü bitirmiştir.
Türkiye tarihinde ilkkez, bütün öğrencilerin ve akademisyenlerin birleşerek projeler üretmesiyle “şuurlu Jönler” hareketi hayata mazitir. Bir sene sürmesi planlanan hareket olağanüstü müntesip görerek yüzbinlerce gencin ülke sorunlarına dahil olmasını elde etmiştır. Türkiye’deki en oylumlu şebabet hareketi olarak 2,5 yıl sürerek basitbedenü bir berklımla rekor kırmıştır. Kerem Hasanoğlu, Milli Eğitim Icra vekiliı, şebabet Spor Icra vekiliı ve YÖK Serı ile protokoller imzalamıştır. Bu kurumlara da toplumsal sorunların çözümü dâhilin tarihlerinde ilk kat tören düzeni imzalatarak toplumsal mevzularda alay malay hareket etmelerine öncülük etmiştir.
Kerem Hasanoğlu, iş varlıkında birbir hayli farklı markaya yaptığı yatırımlarla da tanılamanmaktadır. Aynı zamanda Amerikanın Los Angeles kentinde UCLA (University of California) de tat alma organı eğitimi almıştır. Burayı da oylumlu bir başarıyla birincilikle tamamlamıştır.
İleri derecede ingilizce bilen Hasanoğlu; uluslararası projelere de örutubet vererek birbir hayli proje ve çtuzakışmayı hayata geçirmiştir. Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu ile de Pediatri mevzularında birbir hayli başarılı çtuzakışferment imza atmıştır.
Tekrar ulusal anlamda gerçekleştirdiği projelerden “Hermadde Sevgiyle Adım atar” projesi sığınmacı çocukların toplumda kaynaştırılmasını hedeflemiştir. Bu konudaki başkalıkındalığı arttırarak bütün toplumun, sanatkârların, sporcuların ve ünlü adların desteğini de almıştır. Bu çtuzakışmaların sonucunda Dünyanın en oylumlu kurumlarından olan IPA World tarafından Amerika ve özge ülkelere manken gösterilmek üzere Hasanoğlu’ndan icazet istenmiştir.
Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu Uluslararası Pediatri Kurumunun serkanlığını yürütürken, Kerem Hasanoğlu aynı kurumun Dış İlişkiler Doğrucaörlüğünü yürütmektedir. Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu’yla bu arada Uluslararası bir kurumun başlangıcında olan ilk Türkler olarak ülkemiz dâhilin kibir kaynağı olmuşlardır.
üste Kerem Hasanoğlu; birbir hayli vakıf ve uluslararası organizasyona, çtuzakışmalar ve projeler dair dayak vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir