Heets Fiyat

Heets, elektronik sigara yahut IQOS takımı kullanılan bir duman ürünüdür. Bir IQOS aletinda ısıtılmış duman görev aldığından, sigaraya benzemekle beraberinde, anadan görme sigaralardan değişikdır. Heets, duman yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza direkt konulabilen küçümencik parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara aletinda ısıtılır ve bu sayede duman yerine buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, anadan görme sigaralardaki gibi yanma mesleklemi gerçekleştirmezler. IQOS takımı kullanan eşhas yürekin bir seçenek olarak maruz Heets, bazı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın çalmak yürekin makul yaş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) aracılığıyla üretilen ve piyasaya güruhlen bir duman ürünüdür. PMI, cihan genelinde en oylumlu duman şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 yılında tanılamatmıştır. Heets’in amacı, sigara içme tuzakışkanlıklarını tağyir etmek ve insanların daha az zararlı bir şık https://sigaramiz10.com/heets göndermek yürekin anadan görme sigaraların yerine geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine reva olanı seçebilirler. Lezzetler arasında mentol, nane, çikolata, vanilya gibi seçenekler bulunabilir. Hassaten, nikotin miktarları da çeşitleme gösterir ve kullanıcının tercihine destelı olarak seçilebilir.

IQOS takımı, Heets kullanmaı yürekin mutasavvertır. Takım, dumanü 350°C’ye kadar ısıtır ve bu sayede Heets’in yürekindeki duman özlerinin buharlaşmasını katkısızlar. Bu muamelat, dumanün yanması yerine, buharlaşması nedeniyle açığa çıkan kimyasalların azaltılmasına yardımcı olabilir. Bu nedenle, IQOS takımı ve Heets ürünleri, anadan görme sigaralara göre daha az zararlı olarak ikrar edilirler.

Heets ürünleri, bazı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın çalmak yürekin makul yaş sınırlamaları bulunabilir. Hassaten, kullanmaı da domestik yasalara sınırlanmışdır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunduğunuz ülkenin ilgili legal düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in anadan görme sigaralardan daha az zararlı olduğu iddiası, PMI aracılığıyla yapılan tetkikat ve testler sonucunda ortaya konulmuşdolaşma. Fakat, ürünün ferah ferah heets kullanmaı nedeniyle, bazı uzmanlar aracılığıyla elektronik sigara gibi vesair duman ürünleri gibi bağımlılık mimaricı olabileceği dair uyarılar mimarilmaktadır.

Heets’in piyasaya güruhlmesi, cihan genelinde çeşitli tartışmalara münasebet olmuşdolaşma. Bazı afiyet örgütleri, Heets gibi duman ürünleri üzerine endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, kalp hastalıkları ve vesair afiyet sorunlarına münasebet olabileceğinden kaygı etmektedirler. Hassaten, duman ürünlerinin dinçler üzerindeki etkileri de ağız dalaşı konusu olmuşdolaşma.

Bununla beraberinde, bazı uzmanlar, Heets ürünlerinin anadan görme sigaralara göre daha az zararlı olduğunu ve sigara salıverme yönünde bir etap olabileceğini savunmaktadırlar. Bazı ülkeler, Heets gibi ısıtılmış duman ürünlerini anadan görme sigaralara seçenek olarak tanılamamlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çtuzakışan eşhas yürekin tercih edilebilecek bir şık olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in anadan görme sigaralara göre daha az zararlı olduğu iddiası halen ağız dalaşı konusu olsa da, ürünün kullanmaı derece derece yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, duman mamulleri yasalarına reva şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki legal düzenlemelere ve afiyet önerilerine reva şekilde kullanmalıdırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir